Doprava a platby

 
 
 
 
anmastellone.jpg Nivo_IBO.jpg orstina_jesen.jpg
 
 
UPOZORNENIE

Vážení zákazníci,

dňa 26.9.2018 bude predajňa z technických príčin zatvorená.

Chceme upozorniť, v dôsledku vysokého počtu objednávok a veľkoobchodného predaja, môžu byť objednávky expedované v neskoršom termíne, prípadne uvedené množstvá nemusia byť skladom - obratom budete informovaný v prípade neskoršej dodávky alebo vypredaného tovaru.

Nerezové nádrže - všetky veľkosti sú momentálne vypredané, budú opäť dostupné od 23.10.2018, ale len typ tenší - DDR.

Ďakujeme za pochopenie.

 

 

 
 

Doprava a platby

Osobný odber

Tovar si môžete osobne prevziať v Záhradnom centre Slnečnica na Pezinskej ulici v Malackách počas otváracích hodín (pondelok - sobota, nedeľa - zatvorené), platba možná v hotovosti alebo platobnou kartou (VISA, MAESTRO, MaestroCard). Tovar je rezervovaný počas 7 pracovných dní. Ak si zákazník nevyzdvihne tovar počas tejto doby a nepožiada písomne o predĺženie doby pre vyzdvihnutie tovaru, bude objednávka automaticky stornovaná. V
 

Doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty - služba balík na poštu - dobierka

Objednaný tovar Vám bude zaslaný prostredníctvom dobierkovej služby na Vašu poštu v mieste bydliska, kde si ju môžete počas 14 dní od upozornenia na doručenie odobrať. Doručenie najneskôr do 72 hodín od potvrdenia objednávky. Pri tejto variante je poštovné účtované v závislosti od hmotnosti objednaného tovaru. Tento typ doručenia platí pre balíky o celkovej hmotnosti do 5 kg. Platba pri prevzatí balíka na pošte.

Doručenie prostredníctvom kuriérskej spoločnosti TopTrans - dobierka

Objednaný tovar Vám bude zaslaný prostredníctvom dobierkovej služby na miesto Vášho bydliska, kuriér Vás bude vždy vopred informovať o čase doručenia - telefonicky alebo sms-avízo. Doručenie do 24 hodín pri objednaní tovaru najneskôr do 10.00 hod. Platba pri prevzatí balíka - kuriérovi.

Doručenie prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GEIS - dobierka

Objednaný tovar Vám bude zaslaný prostredníctvom dobierkovej služby na miesto Vášho bydliska, kuriér Vás bude vždy vopred informovať prostredníctvom e-mailu a sms správy. Doručenie do 24 hodín pri objednaní tovaru najenskôr do 09.00 hod. Platba pri prevzatí balíka - kuriérovi. 

Kuriérske spoločnosti zasielajú balíky iba v pracovné dni!

Pri ukončení objednávky Vám vždy bude DOPRAVA vyčíslená automaticky s celkovými nákladmi na dopravu.

 

*ak Vám bude po ukončení objednávky ponúknutý len osobný odber - TOVAR JE MOŽNÉ ODOBRAŤ LEN OSOBNE!