Baenzy - sezóna 1 kg Vodnář

 
 
 
 
aaa_zakorenovace_NIVO.jpg aaaaaa_nivo_planter_respana.jpg Krmitka_nivo.jpg NIVO22.jpg
 
 
UPOZORNENIE

Vážení zákazníci,

 

upravujeme otváraciu dobu nasledovne: pondelok-piatok 08:00-16:30, sobota 08:00-12:00, nedeľa zatvorené, vstup možný len s rúškou a najviac 12 zákazníkov.

Zároveň sa ospravedlňujeme za možné neskoršie dodanie tovaru maximálne o 24 hodín (neplatí pre víkendy), nakoľko sa nám enormne zvýšil počet objednávok kvôli zavedeným opatreniam vlády. Ďakujeme za pochopenie. 

 

Pre objednávky odosielané kuriérskymi spoločnosťami platí nasledovné:

 

TOPTRANS - zásielky musia byť vyplatené vopred, nakoľko kuriérska spoločnosť od dnešného dňa do odvolania nevyberá dobierky v hotovosti ani platobnými terminálmi. Môžete využiť platbu BESTERONOM alebo platbu na náš účet uvedený medzi KONTAKTMI.

GEIS - zásielky sú zatiaľ zasielané bez obmedzenia, ale prosíme Vás, ak môžete platbu realizujte prostredníctvom platobnej brány BESTERON alebo platbu na náš účet uvedený medzi KONTAKTMI. Dodacia lehota môže byť momentálne 24-72 hodín od objednania. Neplatí pri víkendoch.

 

V prípade nejasností nás kontaktuje na tel. čísle 034/ 772 39 97. 

 
 

Jazierková chémia Vodnář je česká firma, ktorá sa špecializuje na komplexnú úpravu vo Vašich jazierkach. Všetky produkty dosahujú výborné výsledky a sú porovnateľné s mnohými inými, niekedy aj drahšími prípravkami.
 

 
 

Jazierková chémia

Baenzy - sezóna 1 kg Vodnář

Kód produktu:41900103
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: informujte sa o dostupnosti mailom alebo telefonicky
Hmotnosť: 1.1000 kg
pre udržanie stabilného jazierka
Vaša cena: 18,75 € bez DPH
22,50 € s DPH

Popis produktu

Baktérie a enzými na udržanie stabilného prostredia v záhradných jazierkach počas sezóny. Znižujú aj tvorbu rias v jazierkach. Balenie je určené na 50 m3 vody v jazierku.