Voda v záhrade - sudy na vodu 05/2015

 
 
 
 
aaaaaanmastellone.jpg Krmitka_nivo.jpg nivo_dry_pad.jpg nivo_sanky_bullet.jpg symbiomnivo.jpg
 
 
UPOZORNENIE

Vážení zákazníci,

všetky objednávky vytvorené do 18.12.2019 budú expedované s garantovaným doručením do vianoc. Objednávky prijaté po tomto termíne nie je možné doručiť s garanciou do vianoc, doručenie bude uskutočnené až po 27.12.2019. 

 

 
 

Voda v záhrade - sudy na vodu 05/2015

     Voda patrí medzi základný – elementárny stavebný prvok na našej Zemi. Preto by sme nemali zabúdať na dostatočné množstvo vody  v záhrade nielen v čase suchého letného počasia, alei prechodnej suchej jesene. Prečo by ste museli za vodu platiť, ak môžete dažďovú vodu uskladniť  a využívať v elegantných moderných nádobách, ktoré Vám vedia aj dotvoriť okolité prostredie terás, balkónov a záhrad. Nemusia to byť len obyčajné zelené nádoby na vodu bez vzhľadu.

   V našom sortimente nájdete klasické kade na vodu – EcoTanky – lacná varianta pre zachytávanie dažďovej vody. Alebo štýlové nádoby s imitáciou dubového sudu, amfory alebo kameňa. Môžu sa napojiť pomocou spojky na záhradnú hadicu a môžete polievať ku koreňom alebo cez výpustný ventil napúšťať vodu do krhle.

   Taktiež odporúčame pre zachytávanie vody z rýn hadicu ICANS, kvôli jej jednoduchej inštalácii a jednoduchému princípu plnenia nádoby. Tento typ hadice je vhodný pre všetky typy nádob a na všetky druhy rýn – zvodov. Súčasťou balenia je vykružovací vrták, pomocou ktorého si pripravíte správne otvory pre pripevnenie hadice.